Dostępność i czas realizacji

Standardem w sklepie NINGAL.PL jest realizacja zamówień w 24h. Oznacza to, że staramy się, żeby od złożenia zamówienia do jego skompletowania nie minęło więcej niż 24h.

Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

Jeśli więc złożono zamówienie z opcją płatności wpłata na konto lub płatnością elektroniczną - towar wyślemy tego samego lub następnego dnia po otrzymaniu wpłaty na konto.

Jeśli złożono zamówienie z opcją płatności za pobraniem - towar wyślemy tego samego lub następnego dnia po otrzymaniu zamówienia.

Czas realizacji zamówienia w 24h nie obejmuje czasu potrzebnego firmie spedytorskiej na dostarczenie towaru pod wskazany adres. Zwykle zarówno firma kurierska, jak i Paczkomaty realizują dostawę w 1-2 dni robocze.

Warunkiem szybkiej realizacji zamówień jest również otrzymanie wszystkich niezbędnych danych do realizacji zamówień np. adresu dostawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl