Odbiór osobisty

Bezpośredni zakup w sklepie przy ul. Piaskowej 3 w Warszawie
W sklepie przy ul. Piaskowej 3 w Warszawie posiadamy duży magazyn podręczny i można w nim dokonywać zakupów bez złożenia zamówienia przez sklep internetowy. Zalecamy jednak, aby upewnić się przed przyjazdem telefonicznie lub poprzez e-mail, czy dany produkt jest dostępny od ręki.


Odbiór osobisty po złożeniu zamówienia przez sklep internetowy
W naszym sklepie nie pobieramy żadnej opłaty manipulacyjnej za odbiór osobisty produktów.

Przed przyjazdem po odbiór zamówienia upewnij się, czy zamówienie zostało skompletowane. Sprawdź status zamówienia, który powinien brzmieć "Gotowe do odbioru osobistego". Powinieneś również otrzymać maila z informacją o tym, że możesz już odebrać zamówienie. Jeśli jednak wybrałeś formę płatności Odbiór osobisty - wpłata na konto - status "Gotowe do odbioru osobistego" ustawimy dopiero wówczas, gdy zagwarantujemy dostępność towaru oraz gdy otrzymamy wpłatę na konto.

Płatność możesz uregulować gotówką, przelewem lub kartą płatniczą.

Jeśli zrobiłeś przedpłatę za towar, który chcesz odebrać osobiście - pamiętaj, że towar wydamy wyłącznie osobie, której dane są zgodne z tymi z zamówienia lub osobie, która dokonała przedpłaty. Wymagamy dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Zamówione produkty są zarezerwowane przez okres 7 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia. Jeśli chcesz odebrać zamówienie po upływie 7 dni, skontaktuj się z nami.

NINGAL.PL
ul. Piaskowa 3, 01-067 Warszawa
Pon. - pt. 10:00 - 17:00

720 915 907
kontakt@ningal.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl